Jak šel čas s kabáty.

Vybrat materiál, střih a může se šít zimní kabát. Jenže po vyhovujícím střihu jsem musela pátrat dost dlouho. Chtěla jsem kabát sportovní a přesto elegantní. Z materiálu vyhrál softshell - nepromokavý, z rubu teplý flees. A hlavně nepřeberné barevné možnosti, ale to nás teprve čeká.

KABÁT č.1 - žlutý. Střih mírně projmutý mě zaujal, tak hurá na to. A zároveň první šití ze softu. To šlo celkem dobře, ale ouha. Výsledek bohužel zklamal. Střih byl zbytečně široký, nepraktické, malé kapsy do kterých se nevešel ani kapesník natož mobil a klíče :( . A u krku to taky divně sedělo. 

Musím kabát předělat a ušít jiný....

KABÁT č.2 - červený. Tady už to bylo jiné kafe. Kabát jsem víc projmula i zkrátila. Kapsy jsem vyřešila úplně jinak - prostě aby byly teplé, prostorné a lehce přístupné.
KABÁT č.3. - puntíkatý. Do třetice všeho dobrého. Konečně jsem byla se střihem spokojená a i materiál prošel dvouletým testováním na jedničku. Ano, tak dlouho šel můj čas s kabáty. Teď ještě zimáček vyvzorovat ve všech velikostech a tramdadá....kabáty můžou do velkovýroby :).
Konečně je mohu nabídnout i  vám..
KABÁTY č. XY - na prodej. Se softshellovým materiálem  jsem spokojená. Kabáty nosím už několikátý rok, a stejně úspěšně je testuje dcera. Složení softu je přesně tak akorát - nepromokne, proti chladu chrání výborně a dá se vybrat velmi zajímavý design, takže můžete mít skvělý originál. 

Pokud se vám kabát líbí, mrkněte  E SHOP (samozřejmě se dočkáte i dalších barev). Ještě chystám jedno překvapení ohledně designů, včas se dozvíte na FACEBOOKU .


Komentáře